Hakkımızda

Hakkımızda

Sektörde 15 yıllık tecrübeye sahip olan ARTEGO ELEKTRONİK, Görüntülü Diafon Sistemleri  Konusunda Bugüne Kadar Birçok Uluslararası Markanın Alarm - Kamera ve Diafon Sistemleri Konusunda Projelerini ve  Uygulamalarını, Teknik Destek ve Servis Hizmetlerinin yapmıştır.

Bu Tecrübesini,  şimdi Neutron  Ip Diafon ve İp Kamera Sistemlerinde Birleştirerek Entegre Çözümler Sunmaktadır. Türkiye'nin en büyük Ip Diafon ve Ip Kamera Sistemleri Markası olan ‘Neutron Ip Diafon ve Ip Kamera Sistemleri’  Entegre Çözüm Ortağıdır.

Firmamız Gelişen Teknoloji ve İlerlemeleri Takip Ederek  2013 yılı sonunda Dünya Pazarlarında Satışa Çıkan En Son Teknoloji  IP DİAFON SİSTEMİ Konusunda Projeler Geliştirerek ve yaparak Sektörde Lider Konuma Gelmeyi Hedeflemektedir.

Profesyonel Teknik Servis ve Uzman Kadromuzdan oluşan yazılım ve donanım kadromuz; yeni ürün ve özellik taleplerine en iyi şekilde cevap vermektedir.

Binalarda Teknolojiye ve Güvenliğe Yatırım yapan yöneticilerimizin önderliğinde müşterilerin menfaatini ön planda tutan, uygulanabilir, kaliteli ve hayatı kolaylaştıran çözümler sunmaktayız.

Firmamız insanların kullandıkları ürünlerle ilgili beklentilerinin sürekli artığı ve değiştiği uğradığı günümüzde, Önerdiği  her ürünün müşteri beklentilerini karşılık verme temel ilkesi ile hareket etmektedir.

Bu hedefleri gerçekleştirmek için tüm çalışanları ile sürekli kendini yenileyen bir dünya şirketi olma yolunda hızla ilerlemekteyiz.
 

Artego Elektronik ; Müşteri Memnuniyeti Odaklı ,Sürekli Gelişmeye Açık , Dünya Fuarlarında Akıllı Bina Teknolojileri ve Otomasyon Sistemlerindeki En Son Gelişmeleri Takip Eden , En İyi Teknolojileri  Müşterilerine Sunmayı hedef Edinen bir Şirkettir. Kaliteli Sistem Uygulama Yönetim  Şartlarına uymayı dürüstlük ilkelerine bağlı olarak iyileştirmeyi Taahhüt Ediyoruz. Ürün Belgeri Aşağıda Mevcuttur.

                                    .

 
KURUMSAL
- Hakkımızda
- Mail Order
- Ulaşım Bilgilerimiz
- Banka Hesaplarımız
BİLGİ & DESTEK
- Sistem Kurulum Şeması
- Yazılım & Destek
- Şartlar ve Koşullar
- Dijital Katalog
facebook

twitter
and apple
NMSS
artego_logo Copyright © 2014 Neutron Diafon Sistemleri Han Web Tasarım